Zápas v Rudné se nám výsledkově nepodařil

V prvním mistrovském utkání v Rudné jsme vyšli střelecky naprázdno. Hlavní rozhodčí dlouho přezkoumával hrací plochu, která po vydatných deštích byla nakonec schválena jako regulérní. Nutno podotknout, že zápas spíše nechtěli odehrát domácí funkcionáři, kteří se nejspíše báli poničení hřiště.

Po dlouhých debatách hlavní rozhodčí rozhodl, že se zápas odehraje. Za nás to bylo správné rozhodnutí, i přes nepříznivý výsledek na konci utkání.

Naše nátlaková hra po většinu zápasu končila na hranici velkého vápna soupeře. „Bez střely na branku se nedá vyhrát“, okomentoval zápas hlavní trenér Lukáš Kindel. Po většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem. O výsledku utkání rozhodla naše chyba. Po špatné rozehrávce jsme domácí pustili do samostatného úniku, kterému již osamocený Jiří Veselý v brance nedokázal zabránit.

Ve druhém poločase jsme soupeři uzamkli na jeho polovině. Ale jak již zhodnotil náš trenér. Předvedená hra po hranici velkého vápna bez střel k vítězství nikdy nepovede. Postupem času jsme hru ještě více otevřeli a soupeř toho využil a zvýšil své vedení na 2:0.

Do dalších zápasů musíme jít se dvěma jasnými cíli – tlačit se více do zakončení a nedělat hrubé chyby v obraně. Napravit nepodařený vstup do sezóny budeme moc hned v neděli 28.8.2022 od 17:00, v domácím prostředí přivítáme Roztoky.

Start a Conversation