Áčko nově v okresním přeboru

Po několika letech v krajských fotbalových soutěžích jsme se rozhodli náš „A“ tým přihlásit „pouze“ do okresního přeboru. Nutno podotknout, že bychom rádi začali s obměnou kádru, našim cílem je do dospělého fotbalu zařadit co největší množství mladíků. Po zvážení všech aspektů pro a proti jsme tedy usoudili, že na začátek této obměny bude okresní přebor ideální startovací soutěží pro nově vznikající mužstvo dospělých.

Až postupem času, po odehrání prvních kol v této soutěži, se dozvíme, jestli toto rozhodnutí bylo či nebylo správné. My v FKM všichni pevně věříme, že to bude správný krok, mladíkům se bude dařit a všichni zas budeme mít z fotbalu v Mníšku radost.

Pod vedením nového trenéra (Lukáš Kindel) dostanou všichni hráči v našem mužstvu dostatek prostoru předvést své kvality.

V přípravě jsme sehráli dvě přátelská utkání (Čisovice – výhra 4:3, Povltavská FA „C“ – remíza 2:2). V těchto utkáních šlo především o to, jak si zvyknout na nový, náročný systém, nového (náročného) trenéra :-). V našem mužstvu se prostřídalo přes 18 hráčů + další ještě čerpali dovolenou. Proto věříme, že do sezóny půjdeme dobře připraveni a využijeme dostatečnou šíři našeho kádru.

Jak na tom doopravdy jsme, se můžeme přesvědčit již v prvním mistrovském utkání nové sezóny, které odehrajeme v sobotu 20.8.20200 v 17:00 na hřišti v Rudné.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *